Медузи в Чорному морі

Медузи в Чорному морі

Скоро літо, і багато туристів проводитимуть свій відпочинок в Залізному Порту. Як показує досвід, багато відпочиваючих стикаються з медузами, що негативно позначається не тільки на загальному уявленні про відпочинок, але і на здоров'ї людини. Почервоніння шкіри, біль, роздратування - мінімальні наслідки, які можуть виникнути після укусу.

На щастя, мешканці Чорного моря не дуже небезпечні, опіки цих медуз не сильні. Проте від медуз-корнерот краще триматися подалі, так як вони можуть призвести до серйозного отруєння організму, також сильно страждають діти.

Якщо ж так вийшло, що Вас вжалила медуза, потрібно відразу вийти з води. Огляньте рану, і якщо в ній є залишки щупалець, використайте ватяні диски або серветки, щоб очистити місце ураження. Бажано промити опік солоною водою, підійде і водний розчин з додаванням соди. Промокніть вату нашатирним спиртом або оцтом і прикладіть до рани, щоб знищити бактерії. Після дезінфекції скористайтеся кремом, який зніме набряк і посприяє загоєнню. Також намагайтеся пити якомога більше води, і не заходьте в морську воду як мінімум протягом декількох годин.

Пам'ятайте, що масово медузи з'являються в теплій воді, коли вона прогрівається до +23 - +25°С. Багато відпочиваючих намагаються купатися в тих зонах, де мінімум медуз. Але ніхто не застрахований від цього неприємного і непередбаченого випадку. Тому навіть якщо Ви не зможете застерегти своє здоров'я і здоров'я своїх дітей, користуйтеся порадами, щоб надати своєчасну медичну допомогу.

Забронювати номер Ви можете прямо на нашому сайті, або зателефонувавши телефону

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!