Який вибрати валізу для подорожей?

Який вибрати валізу для подорожей?

Сонячна погода, доброзичливі попутники, невимушена атмосфера, чудовий номер, комфортний одяг і містка сумка для необхідних речей. Що ще потрібно? Сьогодні ми розповімо, як визначитися з вибором валізи, щоб не створювати собі додаткових труднощів з транспортуванням багажу. Перед тим, як вибирати конкретну модель, потрібно визначитися, що Вам більше підійде - чемодан, рюкзак або дорожня сумка.

Чемодани добрі тим, що міцні і стійкі стінки захищають вміст. Поклавши цінні речі в середину, Ви можете бути абсолютно впевнені, що нічого не помнеться, що не зламається і не зіпсується. Недоліком може послужити те, що не кожен чемодан оснащений зовнішніми кишенями. Тому щоб дістати невелику річ, іноді потрібно відкривати всі замки і діставати те, що необхідно.

Любителі активного відпочинку віддають перевагу рюкзаки. Спеціальні лямки, застібки і ремені рівномірно розподіляють вагу вмісту, тому рюкзак практично не відчувається за спиною.

Дорожні сумки підійдуть тим туристам, яким не подобаються чіткі форми валіз. Сумку легко нести вдвох, часто в комплект входить ремінь, і багаж можна нести через плече. Наявність зовнішніх кишень і відділів гарантує швидкий доступ до необхідних речей.

Вибираючи валізу, слід приділити увагу матеріалу - вони можуть бути шкіряними, пластиковими та тканинними. Шкіряні валізи - популярний аксесуар минулого століття, зараз це показник розкоші і високого статусу.

Пластикові валізи, як правило, оснащені коліщатками і висувною ручкою. Вони важче тканинних, зате ідеально тримають форму.

Тканинні валізи також укомплектовані ручкою і коліщатками. Як правило, використовується водовідштовхувальна тканину, яка не піддається впливу погоди, оберігаючи вміст. На моделях тканинних валіз часто присутні накладні зовнішні кишені, які забезпечують швидкий доступ до необхідних речей.

Тепер Вам буде простіше зробити вибір з широкого асортименту, який пропонують сучасні виробники. Кожен вид має свої переваги, але важливо вибрати практичну, зручну і містку річ, використання якої не затьмарить Ваш відпочинок.

 

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!