5 причин сховатися від сонця

5 причин сховатися від сонця

Ось нарешті настали літні спекотні дні, і Ви збираєтеся на море. Звичайно, про що ж ще думати, як нема про красиву шкіру і рівну засмагу? Більшість відпочиваючих їдуть на море не тільки купатися і відпочити, а й дійсно отримати гарний легкий загар. Але чим можуть бути небезпечні сонячні промені?

  • Витончення шкіри. Сонячні промені не можуть проникати далі верхнього шару шкіри, тим не менш, вони дуже його пересушують. Шкіра починає ставати більш тонкою через те, що не вистачає вологи, з'являються поверхневі зморшки. Сонячні промені негативно впливають на білки, які відповідають за молодість шкірного покриву. Тому глибина з'являються зморшок залежить від того, скільки часу Ви провели під відкритим сонцем.
  • Алергія. У деяких відпочиваючих може виникати алергічна реакція, викликана сонячними променями.
  • Сонячні опіки. Підвищується температура, з'являється головний біль, червоніє шкіра, людину морозить. Сонячний опік - неприємне і дискомфортне відчуття, яке додається до вищеперелічених симптомів і наслідків. Щоб убезпечити себе і своїх близьких, не рекомендуємо виходити на відкрите сонце в той період, коли сонце найбільш активно (з 12 до 16). Краще проведіть цей час на території нашого готелю, пограйте в настільний теніс або більярд, подивіться телевізор або просто відпочиньте, користуючись вигодами, якими оснащені всі наші номери. Також обов'язково правильно користуйтеся сонцезахисними засобами.
  • Пошкодження очей. Тривале перебування на сонці може сприяти запаленню рогівки ока і привести до неприємних наслідків.
  • Погіршення самопочуття. Промені сонця впливають і на загальний стан організму. Як правило, достатньо провести кілька годин, перебуваючи на сонці, щоб відчути втому, сонливість, головний біль і різке зниження активності. Остерігайтеся сонячних ударів, і обов'язково носіть кепки, капелюхи і сонцезахисні окуляри.
<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!