Лікувальні грязі – допомога при різних видах захворювань

Лечебные грязи

Дорогі друзі, ми раді повідомити Вам, що тепер наш пансіонат пропонує своїм гостям не тільки комфортні номери та прекрасний відпочинок, але і свою нову послугу – лікування грязями зі знаменитого Сиваського озера. Якщо раніше для цього необхідно було безпосередньо відвідувати кримський берег, то зараз пройти оздоровлюючі процедури Ви зможете прямо у нас – ми самі доставляємо лікувальні грязі в наш готель, де Ви зможете в повній мірі оцінити їх цілющий ефект. Показаннями до проходження оздоровчих процедур є багато різних захворювань, серед яких: артрити та остеохондрози, наслідки травм, ДЦП, хронічні запальні захворювання сечо-статевої сфери і безпліддя, псоріаз, хронічні риніти, атеросклероз, гастрит і багато іншого.

Крім того, лікувальні грязі мають профілактичну дію проти багатьох захворюваннях і є дуже корисними для людини, в тому числі і для вагітних жінок (допомагають при варикозному розширенні вен, легких формах діабету та ін.). Проходити процедури грязелікування можуть відпочиваючі різного віку, і старі, і малі.  

Спа-процедури з використанням грязі озера Сиваш

Одним зі способів застосування лікувальної грязі затоки Сиваш є обгортання. Обгортання лікувальною гряззю – це досить популярна і затребувана процедура, яка не тільки покращує стан і зовнішній вигляд шкіри, але і є незамінним помічником у боротьбі з целюлітом . Лікувальні грязі активно витягують з шкіри жир, шлаки, зайву воду. Вже на протязі і перших днів лікування, призводить до зменшення обсягів талії і стегон. Грязьові обгортання посилюють кровообіг, прискорюють обмін речовин і сприяють виведенню токсинів.

Грязелікування в Україні цілющими сульфідними грязями   

Грязелечение

  Сульфідні грязі, або як їх ще називають, сульфидно-мулові, багаті величезною кількістю корисних компонентів - солей, каротину, сірководню, гормонів, пеніциліноподібних і фолікуліноподібних речовин. Вони є ефективним засобом для лікування захворювань кісткового апарату і м'язової системи, неврологічних проблем, гінекологічних патологій, урологічних хвороб, розладів травної системи, захворювань органів дихання і судинної системи, а також різних проблем зі шкірою. Грязелікування також має бактерицидні властивості, а, виходячи з даних аналізу, проведеного науково-дослідним інститутом, цілющі грязі з цього озера за складом багато в чому перевершують навіть всесвітньо відоме Мертве море. Вони мають відновлюючу і загоюючу дію та здатні полегшити навіть найважчі стани.  Лечение грязями в Украине

Лікування грязями в Україні за доступними цінами

У нашому пансіонаті Ви зможете скористатися унікальною можливістю пройти спа-процедури в Україні за адекватними цінами. Ми дбаємо не тільки про Ваш комфорт і відпочинок, але і здоров'я, тому постаралися організувати всі умови для правильного, а головне, ефективного грязелікування. Цілющі сульфідні грязі, доставлені нами з Сиваського озера, допоможуть Вам відновити здоров'я, наповниться енергією, бадьорістю та відмінним настроєм на цілий рік вперед.   

Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!