Відпочинок на морі з дітьми: дитина перший раз їде на море

Відпочинок на морі з дітьми: дитина перший раз їде на море

Отже, попереду ваша перша довгоочікувана відпустка з вашим малюком, яку ви плануєте провести на морському березі. Ви повністю готові, але все ще сумніваєтеся, чи все пройде гладко? По-перше, відпочинок на морі краще планувати з малюком, якому не менше трьох років. По-друге, в перший раз акліматизація у дитини може трохи затягнутися, і в перші кілька днів вона може відчувати слабкість, погано спати і т.д. Відповідно, поїздка на морське узбережжя повинна бути трохи довше, ніж ви зазвичай звикли відпочивати.

Для того, щоб акліматизація у малюка пройшла набагато простіше, швидше і безболісніше, варто виконувати деякі рекомендації:

  • дотримання режиму дня, особливо режиму сну;
  • приблизно за тиждень до від'їзду приймайте сонячні ванни разом з дитиною, щоб в перший же день на море вона не обгорів на сонці;
  • перед поїздкою краще пропити курс вітамінів для підтримки і зміцнення імунітету малюка;
  • уважніше поставтеся до харчування під час відпочинку - давайте побільше чистої води, і намагайтеся уникати незвичних екзотичних фруктів та інших продуктів. Особливо, потрібно стежити за миттям рук дитини - обов'язково мийте їх з милом перед кожним прийомом їжі.

Крім того, вибирати для першого відпочинку тропічні берега і далекі країни однозначно не варто, особливо ті, де температура перевалює за 40 градусів тепла. Краще вибирати курорти з більш м'яким кліматом. На пляж краще виходити вранці, і йти звідти близько 11:00 - в обідні години активність сонця сама висока. Повертатися на море краще після 16:00.

В обов'язковому порядку малюк повинен носити головний убір, інакше теплового удару не уникнути. Аналогічна ситуація і з сонцезахисним кремом - наносіть його на шкіру дитини кілька разів на день, в ідеалі - після кожних двох купань в морі. Вибирайте засоби з підвищеним рівнем SPF (> 50), а після повернення з пляжу змивайте сонцезахисний крем і наносіть спеціальний засіб після засмаги.

Контролюйте температуру води - якщо вона прохолодна, не залишайте в ній малюка надовго, і весь час перебування в морі він повинен активно рухатися, а не сидіти.

Не забудьте прихопити з собою аптечку з необхідним набором засобів і завжди тримайте її під рукою. У вашій аптечці повинні бути: йод, бинти, вата, лейкопластир, засоби для шлунка, жарознижувальні, засоби від алергії, крем або мазь від опіків і т.д.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!