Сонцезахисні окуляри: цікаві факти

Сонцезахисні окуляри: цікаві факти

Відпочинок на морі неможливо уявити собі без такого важливого аксесуара, як сонцезахисні окуляри. Однак, необхідно пам'ятати, що окуляри від сонця активно використовуються і в холодну пору року - ще стародавні ескімоси використовували подібності сучасних очків для захисту від яскравого блиску снігу. Але перший офіційний випуск сонцезахисних окулярів в тому вигляді, в якому ми їх знаємо, був налагоджений лише за часів Наполеона Бонапарта - він замовив масове виготовлення окулярів для солдатів своєї армії, перед там як відправити їх в Африку.

Комерційна партія сонцезахисних аксесуарів вперше надійшла в продаж набагато пізніше - в 1929 році. Спочатку компанією BAUSCH & LOMB виготовлялися спеціальні окуляри для пілотів ВПС, здатні захистити від яскравого світла на великій висоті, які отримали величезну популярність і стали випускатися масово.

На сьогоднішній день носіння сонцезахисних окулярів рекомендується як за медичними показаннями - для захисту від ультрафіолету і інфрачервоного випромінювання, а й по косметологічним причинам. Зрозуміло, купувати їх потрібно тільки в спеціалізованих магазинах, де представлені товари відомих брендів гарантовано високої якості.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!