Як вести себе на пляжі?

Як вести себе на пляжі?

Ви збираєтеся виходити на пляж, щоб скупатися в морі в Залізному Порту, і вже напевно приготували підстилку, парасольку, питну воду та інші пляжні приналежності. Щоб не зіпсувати свій відпочинок, не забувайте про прості, але важливі правила поведінки.

  • Не заходьте в море відразу після того, як прийшли на пляж. Посидьте в тіні хвилин 15-20, і тільки потім заходите в воду. У морі теж не слід перебувати дуже довго, півгодини цілком достатньо, щоб не завдати шкоди здоров'ю. Також не рекомендується робити тривалі перерви - повільно і акуратно заходите в воду, якщо Ви до цього загоряли на сонці кілька годин.
  • Пляж - місце, на якому хочете відпочити не тільки Ви. Тому якщо хочете пограти в активні ігри, залишати м'яч або послухати музику, робіть це так, щоб не страждали інші люди або відходите на призначені для цього території. Також дотримуйтесь чистоти на пляжі Залізного Порту - ні в якому разі не викидайте сміття в воду і не залишайте його на березі.
  • Чи не запливайте далеко на матраці або в колі, тим більше, якщо не вмієте плавати. Чим далі від берега, тим сильніше вітер, який може перевернути матрац, і Ви опинитеся в небезпеці. Не підпливайте до мостів, хвилерізи або пристаней. Уникайте тих місць, де курсують човни або водні атракціони. Намагайтеся знаходитися в дозволеній зоні, але так, щоб Ви не заважали іншим відпочивальникам.
  • Чи не пірнайте в тих місцях, рельєфу дна яких Ви не знаєте. Також строго не рекомендується заходити в воду під час негоди, як і перебувати на території пляжу.

Щоб зробити свій відпочинок незабутнім і приємним, важливо дотримуватися вищезгаданих правил, яких не так вже й багато. Не ризикуйте своїм життям і здоров'ям і стежте за тим, щоб близькі Вам люди теж були обережні. Тоді Ви чудово проведете час, і протягом усього року будете згадувати про минулий сезон, відчуваючи тільки приємні емоції.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!