Користь плавання

Користь плавання

Регулярне плавання в морській воді є однією з найбільш корисних процедур, яка дивним чином впливає на стан всього організму. Морські ванни є високоефективним методом загартовування організму, зміцнення серцево-судинної та інших систем, профілактики простудних і вірусних захворювань. Плавання в Чорному морі покращує загальний стан організму, підвищує тонус ослаблених м'язів, покращує адаптаційні можливості людського організму, розвиває гнучкість і витривалість. В результаті, багато відпочиваючих на Чорноморському узбережжі відзначають гарне самопочуття і підвищену працездатність протягом усього року.

Вам протипоказані силові види спорту? Тоді плавання стане чудовою альтернативою, адже це ідеальні фізичні навантаження для тих, хто має проблеми зі спиною або суглобами, великою вагою, а також при вагітності. Позитивна дія купань пов'язана з властивостями солоної морської води. Вона забезпечує хороший гідромасаж, який підвищує еластичність і пружність шкіри, підвищує кровотік. Температура води підсилює обмінні процеси, а також викликає велику втрату енергії, що є ідеальним варіантом для людей з надмірною вагою. Даний вид спорту підходить і тим, хто має захворювання серцево-судинної системи, адже плавання допомагає оптимізувати серцевий ритм.

Наш готель в Залізному Порту надасть Вам можливість поплавати в будь-яку погоду: великий плавальний басейн у дворі, критий басейн, а також найголовніше - море, яке знаходиться в хвилині ходьби від нас!

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!