Прогноз погоди на літо 2016 року.

Прогноз погоди на літо 2016 року.

Згідно з прогнозами метеорологів, погода в Залізному Порту в майбутньому сезоні буде мінливою. Червень буде не дуже жарким, очікується + 25 °С - +27 °С. Дощова погода буде приходити на зміну теплій, але це буде тривати недовго. Ближче до кінця червня погода стабілізується, прогріється морська вода, заспокоїться вітер.

Погода в липні і серпні характерна традиційної спекою. Стовпчик термометра досягне позначки в +40 °С. Часом очікуються зливи і грози, які тут же буде змінювати сонячна і тепла погода. В цілому метеорологи очікують перевищення середньої температурної норми на 1-2 градуси. У той же самий час британські вчені стверджують, що літо 2016 року буде самим спекотним за всю історію спостереження за погодою. Хороша і сонячна погода очікується і на початку травня.

Ми пропонуємо не затягувати з відкриттям сезону і провести травневі свята разом з нами! До того ж у нас з'явилася нова послуга, для тих, хто піклується про своє здоров'я лікування грязями - і Ви першими зможете поділитися відчуттями від процедур!

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!