Що привезти з відпочинку

Що привезти з відпочинку

Як би нам не хотілося, але відпустка на Чорному морі закінчується, настає осінь, і залишається тільки згадувати про прекрасні дні, проведені на морському березі. Так повелося, що всі туристи і відпочиваючі привозять на пам'ять різні речі і сувеніри для себе та близьких людей. Що ж буде нагадувати про добре проведений час на море?

Кожна місцевість славиться своїм особливим промислом, і де б Ви не відпочивали, напевно на цьому курорті є те, чого немає на інших. Наприклад, Херсонська область пишається рибою, помідорами і, звичайно ж, кавунами. Ваші знайомі з радістю приймуть смачний подарунок! Якщо хочете порадувати дітей або дорослих, які люблять природу, зберіть гарні мушлі або морські камінці. Також Ви можете відправитися на місцевий ринок за оригінальними сувенірами. Обрані Вами товари повинні відрізнятися від тих, які можна знайти у Вашому місті. Звичайно, не обійтися без магнітів. Комусь може здаватися, що цей сувенір не несе ніякого сенсу. Але він завжди на виду, нагадує про місце проведення Вашого відпочинку, а багато людей колекціоную магніти їх різних міст і країн. Найчастіше на них зображують місто, пансіонат, пам'ятки Вашого місця відпочинку. Чашка, сумка або футболка з назвою курорту - теж відмінна ідея для сувеніра.

Пам'ятайте, що головне - гарний настрій. Діліться враженнями про свій відпочинок з близькими людьми, і привозите з собою такі сувеніри, які будуть навіювати спогади про відпочинок на морі. 

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!