Яке море корисніше?

Яке море корисніше?

Літо - спекотна пора року, коли все намагаються взяти відпустку і організувати поїздку на море, щоб оздоровитися і як слід відпочити. Такий варіант дійсно дуже хороший, адже море - своєрідний лікарський препарат, створений природою. Один біолог з Франції довів, що склад води в море практично ідентичний з складом плазми крові тому, проникаючи крізь пори, вода поповнює мінералами людський організм і активує процес будови клітин. Води якого моря вважаються найбільш корисними? І які захворювання можна вилікувати за допомогою цілющих властивостей морської води?

Мертве море. Воно займає заслужене перше місце в списку, завдяки корисним грязям і особливий склад морської води, наповненою мінералами. Воно також є дуже чистим, адже через такий склад, в ньому не можуть виживати ні різні мікроорганізми, ні риби. Через регулярні бромові випари легше перенести спеку і отримати гарну рівномірну засмагу, так як таке природне явище робить повітря м'якішим і приємнішим, зменшуючи шкоду ультрафіолетових випромінювань. На Мертве море їдуть, щоб вилікувати шкірні або бронхолегеневі захворювання, позбутися втоми або зміцнити суглоби. 


 

Червоне море. Це море - друге серед найбільш корисних і солоних на планеті. У ньому жива вода, що містить багато водоростей і корисних мікроорганізмів. До того ж, це море є одним з найбільш теплих, тому купатися в його водах не тільки корисно, але й дуже приємно. Візитна картка Червоного моря - коралові рифи, адже вони вважаються додатковим джерелом корисних речовин і мінералів. Курорти, розташовані на березі цього моря, користуються попитом серед відпочиваючих, які їдуть з метою лікування і профілактики серцево-судинних і дихальних захворювань.

 
 
 

Чорне, Егейське, Мармурове, Адріатичне моря. Води цих морів володіють практично однаковими властивостями, які надають благотворного впливу на людський організм. В основному різниця полягає в кліматичних особливостях місцевості, де розташовуються курортні зони. Теплий клімат і помірна вологість підійдуть для тих, хто хоче поліпшити стан здоров'я. Багато курортів розташовані поблизу хвойних лісів, тому крім купання, буде корисно ще й подихати цілющим і насиченим мікроелементами повітрям. На закінчення варто додати, що в Чорному морі вода за складом найбільше нагадує людську кров, тому купання буде особливо цілющим і корисним. На береги цих морів їдуть відпочивати для профілактики астми, пневмонії та бронхіту, а також для лікування захворювань ендокринної та нервової систем.


Ознайомитися з нашими акціями Ви можете тут

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!