Властивості лікувальних грязей Сиваського озера

Властивості лікувальних грязей Сиваського озера

Грязелікування вже давно є одним з визнаних ефективних методів боротьби з різними видами захворювань. І особливо виділяються в цьому грязі Сиваського озера, завдяки яким вдається вилікувати такі хвороби, які раніше вважалися суворими протипоказаннями до грязелікування. До складу сиваських грязей входять корисні мінерали, солі магнію і калію, кислоти, азотисті речовини, вуглеводи, а також мікрочастинки гіпсу та біологічні відкладення.

Завдяки високій проникаючій здатності, при нанесенні грязі глибоко проникають в шкіру, і корисні речовини всмоктуються в кров. Завдяки тому, що поруч з місцем локалізації бруду знаходиться джерело з унікальною рожевою водою (колір з'являється через присутність у воді мікроводорості Дуналіела Саліна), її лікувальні властивості посилюються в кілька разів. Організм насичується іонами йоду і магнію, і активно позбавляється від токсинів. При систематичному впливі відбувається поступово розширення капілярів, знижується периферичний опір і навантаження на серцевий м'яз, і активізується робота всіх внутрішніх органів.

Крім яскраво вираженого оздоровлюючого ефекту, сиваські грязі просто незамінні в косметології - вони допомагають позбутися від вугрової висипки і інших проблем шкіри, незамінні в боротьбі з целюлітом і надають загальну омолоджуючу дію. Крім того, це стовідсотково природна і натуральна речовина, що має тисячолітнє походження. У нашому пансіонаті ми використовуємо аплікаційний метод лікування грязями озера Сиваш - вони наносяться безпосередньо на ту область, яка вимагає уваги. Уже після кількох сеансів помітно істотне поліпшення самопочуття і шкірних покривів, підвищується стійкість до стресів і адаптація до навантажень.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!