Відпочинок дикуном

Відпочинок дикуном

Неординарне жилто в Железном Порту вибирають з-за того, що багато відпочиваючих віддають перевагу відпочинку в активних умовах і на небагатолюдних пляжах. В цьому випадку туристи отримують повноцінну відпустку наодинці з природою, і відпочивають від міської суєти і побутових турбот. Відпочинок дикуном неодмінно запам'ятається всім, і Вам захочеться ще раз провести відпустку в подібних умовах.

Перед тим, як вирушити в дорогу, складіть список теплих речей, медикаментів, посуду і подуктів, що довго зберігаються. Найкраще скласти максимально повний перелік, який згодом можна буде скоротити, взявши тільки найнеобхідніше. Так як місце Вашого відпочинку знаходиться поруч з населеним пунктом, такі дрібниці як мило або серветки можна придбати там. Але ця порада не поширюється на медикаменти, тому аптечку потрібно укомплектувати вдома.

Також не забудьте про зарядний пристрій і запасні батареї, які врятують в непередбачених ситуаціях. Обов'язково візьміть фотоапарат, так як поїздка на Чорне море дикуном - маленьке пригода, в якій обов'язково знайдеться місце веселим і забавним кадрам.

Подумайте про харчування: як правило, на море беруть крупи, консерви, спеції, соняшникова олія. Спальні мішки та намети замінять комфортні умови готельних номерів під час відпочинку дикуном. Якщо немає непромокаючого тенту, використовуйте поліетилен для того, щоб сховатися від дощу, зберігаючи в сухості своє майно. З одягу обов'язково візьміть кепку або панаму, легкий одяг з натурального матеріалу і комплект теплих речей. Також не варто відмовлятися від ідеї взяти з собою вечірню сукню або костюм для виходу, адже в Залізному Порту дуже цікава і насичена нічне життя.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!