Історико-розважальний комплекс "Зелені Хутори Таврії"

Історико-розважальний комплекс "Зелені Хутори Таврії"

Хочете провести час цікаво і захоплююче? Ми пропонуємо відвідати "Зелені Хутори Таврії"! На карті туристичної Херсонщини цей історико-розважальний комплекс з'явився в 2009 році. Проте, він вже встиг завоювати заслужене місце в серцях не тільки місцевих жителів, а й іноземних туристів. Не дивно, що комплекс став справжньою візитною карткою Херсонського краю.
«Зелені хутори Таврії» - неповторна подорож у часі, в якому заворожує первісна природа. Ідея проекту - об'єднання культурної та розважальної, просвітницької та ігрової складових для розвитку туристичної діяльності. Будучи на екскурсії, Ви дізнаєтеся багато цікавих фактів з історії національних ремесел. Щоб обійти всю територію, необхідно пройти по вузьких стежках через лісові гаї або квіткові галявини. Шлях екскурсії прокладений від хутора до хутора, тому часом потрібно буде проходити через містки або зупинятися, щоб насолодитися красою пейзажів.

На кожному хуторі туристів зустрічає майстер, який покаже і навчить робити вироби своїми руками. Наприклад, Ви зможете пройти майстер-клас з плетіння з лози, куванні підков, ліплення з глини, малювання по склу та багатьом іншим ремеслам.

Вирушаючи на відпочинок до Херсонської області, не відмовляйте собі від поїздки на «Зелені Хутори Таврії», а також на гейзер в Залізному Порту.

 

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!