Як уявляють собі відпочинок чоловіки і жінки

Як уявляють собі відпочинок чоловіки і жінки

Для більшості людей відпочинок на морі - спосіб отримати відмінні емоції, розслабитися, провести час з близькими і рідними людьми. Тим не менш, не тільки дорослі і діти мають різні очікування про майбутній відпочинок. Чоловіки і жінки також по-різному ставляться до відпустки на морському узбережжі - у них різні уподобання, бажання і емоції.

Практично половина опитуваних жінок, а саме 48%, стверджують, що очікують нових емоцій і яскравих вражень. В цей же час 39% опитуваних сильної статі сказали, що відпочинок на морі - можливість провести час з сім'єю і дітьми. Мінімальний відсоток відпочиваючих бажає побачити місцеві визначні пам'ятки, відправитися на екскурсії і оглянути архітектурні споруди. Ще менше туристів, а саме 3% жінок, згодні витратити час, проводячи його в магазинах і бутиках. Жодному чоловікові такий варіант відповіді не припав до душі. Більше 90% опитуваних одноголосно сходяться на тому варіанті, щоб провести час в клубі, барі чи ресторані. Але і тут туристи схильні проводити час не в гучних компаніях, а в сімейному колі.

Заслуговує на увагу і відповідь на питання: що може сильно зіпсувати відпочинок? Представники слабкої і сильної статі головною причиною визначили погоду, на другому місці розташувався готель, що не відповідає опису в каталозі. І тільки 22% туристів вважають, що ніщо не може їм завадити насолоджуватися довгоочікуваним відпочинком.

Відпочинок в Залізному Порту вабить до себе своєю різноманітністю. Тут може кожен знайти свою родзинку для того, щоб відпочинок на морі запам'ятався назавжди! Всі питання щодо розміщення в нашому пасіонаті Ви можете задати тут.

 

 

 

 

 

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!