Корисні властивості купання в Чорному морі

Корисні властивості купання в Чорному морі

Практично кожен з нас вважає за краще проводити літню відпустку саме на морському березі - під шелест хвиль, крики чайок, ніжачись під жарким південним сонцем. Крім очевидної психологічної користі від такого відпочинку в Залізному порту - повного розслаблення нервової системи і зміни звичної обстановки, це відмінний спосіб поправити здоров'я.

Морська вода містить величезну кількість корисних мікроелементів, серед яких: магній, який позитивно впливає на імунну систему; кальцій, що зміцнює кісткові тканини; калій, допомагає нормалізувати кров'яний тиск; йод, який регулює обмін речовин; а бром допомагає заспокоїти нервову систему. Купання в морі активізує обмінні процеси в організмі людини, які впливають на оновлення клітин, на процеси очищення пор і виведення всіх шкідливих речовин. Крім того, завдяки нижчій, ніж у людського організму, температурі води, тіло охолоджується і активно втрачає калорії. Відповідно, плавання допоможе Вам втратити зайву вагу! Що вже говорити про цілий комплекс процедур лікування морем, більш відомих як таласотерапія, які позитивно впливають на організм в цілому.

Чорне море належить до трійки найбагатших мінеральними речовинами морів на нашій планеті, нарівні з Мертвим і Середземним. А значить, регулярне купання та відпочинок на морському березі допоможуть Вам залишатися здоровими довгі роки!

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!