Фото Залізного порту 2015

Фото Залізного порту 2015

Дорогі друзі, як Ви знаєте, ми вже давно почали свою роботу в цьому літньому сезоні, і вже встигли обзавестися деякимиприємними нововведеннями, які обов'язково порадують всіх наших гостей! В першу чергу, як ми вже повідомляли раніше, тепер у Вас є можливість зробити велосипедну прогулянку по Залізному порту в компанії друзів або всієї своєї родини. Для цього ми готові запропонувати Вам нові велосипеди в нашому велопрокаті - транспорт для будь-якого віку:

Крім того, ми зайнялися благоустроєм території і зробили наш пансіонат ще більш затишним. Тепер Ви зможете відпочити удвох або на самоті на свіжому повітрі в нових зручних альтанках, або ж веселою компанією в спеціально обладнаній мангальной зоні:

Крім того, прохолодна погода, дощ або сильний вітер тепер не стануть перешкодою для тих, хто любить купатися - наш новий басейн, що знаходиться в приміщенні, дозволить Вам насолоджуватися плаванням в будь-який зручний час:

Крім цього, Вас чекають приємні поновлення в обстановці наших номерів, і в облаштуванні навколишньої території навколо басейну. Більше свіжих фото Залізного порту, а також нашого пансіонату Ви зможете побачити в Галереї на нашому сайті.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!