Екскурсії з Залізного порту

Екскурсії з Залізного порту

Вирушаючи у відпустку, всі ми сподіваємося на нові і приємні враження, отримані під час відпочинку. І в Залізному порту також, крім ласкавого моря і жаркого сонця, що приїжджають на відпочинок чекають захоплюючі екскурсії по околицях. Їх можна відвідати як самостійно, так і з невеликою групою.

У селі Геройському любителі історії і стародавніх споруд зможуть побачити руїни храму Казанської ікони Божої Матері, де знаходиться Прогноенская паланка Запорізької Січі 18 століття. Тут же стоїть кам'яний козацький хрест, зведений в 1769 році.

Також Ви можете відвідати залишки Збур'ївське фортеці, в селі Стара Збур'ївка, де в XVIII столітті справно несли службу підрозділи Таврійського єгерського корпусу та Катеринославського козацького війська. Крім того, в 23 км від Залізного порту знаходиться родинний склеп родини Фальц - Фейнів, побудований в 1900 році, руїни якого до цих пір зберігають свої архітектурні форми.

Для тих же, хто любить природу, прекрасним вибором буде відвідування Чорноморського біосферного заповідника, територія якого близько 100 тисяч гектар. Він був створений в 1927 році, і головною його метою є охорона зимуючих гніздових і перелітних птахів, а також унікальних комплексів піщаних арен і пустельних степів. У заповіднику можна зустріти понад 400 видів тварин, близько 280 видів птахів (багато з них перебувають в Червону книгу), і більш 700 видів різних рослин.

І звичайно, головна достопрімечтальность, яку можна відвідати, приїхавши в Залізний порт - це гейзер. Йодо-бромистий джерело на даний момент є найпопулярнішим місцем відвідування туристів завдяки своїм унікальним цілющим властивостям. Там обладнані спеціальні купальні і створені всі умови на відмінного відпочинку і оздоровлення.
<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!