Основні правила засмаги або як насолодитися сонцем сповна.

 Основні правила засмаги або як насолодитися сонцем сповна.

Щоліта ми прагнемо відправитися на морське узбережжя, на відпочинок в Залізний порт, щоб зануритися в тепле море і поніжитися на пляжі під жарким сонцем. Загальна любов до сонця обумовлена ​​багатьма факторами його позитивного впливу на людський організм. Ще на початку ХХ століття вчені з'ясували, що сонячні промені стимулюють вироблення вітаміну D, допомагають полегшити біль при ревматизмі, нормалізують тиск і підвищують імунітет. Це вже не кажучи про те, що красивий і рівний золотистий загар йде абсолютно всім!

Однак не будемо забувати і про те, що надлишок сонця може бути досить шкідливий. Надмірне прийняття сонячних ванн може викликати опіки і сонячний удар, знизити імунітет і викликати передчасне старіння. Тому існують кілька головних правил засмаги, якими не варто нехтувати:

  • Засмагати потрібно поступово, починаючи з 20 хвилин в день - щоб шкіра (особливо бліда і чутлива) звикла, інакше підвищується ризик отримання сонячного опіку.
  • В обідню пору сонячні промені найагресивніші, тому краще утриматися від тривалого перебування під ними.
  • Не забувайте про спеціальні косметичних засобах для засмаги, які допоможуть захистити шкіру від шкідливого впливу ультрафіолету.
  • Якщо Ви все ж перегрілися або «згоріли» на сонці, кілька днів постарайтеся уникати його взагалі, щоб дати організму відпочити і відновитися.

Дотримуючись цих нехитрих правил, Ви легко зможете зіграти в своє задоволення, а найголовніше - з користю. І що б Ви не запланували свій в свою відпустку - чудовий відпочинок за кордоном, а може відпочинок на Арабатській стрілці або поїздку в Залізний порт на Чорне море, Ви обов'язково отримаєте справжнє море задоволення!

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!