Швидко худнемо до літа без шкоди для здоров'я

Швидко худнемо до літа без шкоди для здоров

Отже, зовсім скоро настане довгоочікувана пора відпусток, і багато хто замислюється над тим, що необхідно привести своє тіло в порядок, а часу залишилося зовсім небагато. Для того, щоб позбутися від зайвих кілограмів в найкоротші терміни, і не нашкодити здоров'ю, необхідно, в першу чергу, пам'ятати про три головні речі:

  • ні в якому разі не налаштовувати себе, що у вас нічого не вийде, що вам протипоказані дієти і ін .;
  • відправити у відро для сміття ненатуральні приправи з глютаматом натрію, і припинити купувати печиво, цукерки, здобу і інші "шкідливі" для фігури продукти;
  • нормалізувати режим дня, відвівши 8 годин здоровий сон і 20 хвилин для легкого тренування.

Швидке схуднення можливо лише в тому випадку, якщо з вашого раціону зникнуть продукти з порожніми калоріями, простими вуглеводами, підсолоджувачами, барвниками та ін. В вашому холодильнику повинні знаходитися наступні продукти: риба і нежирне м'ясо, горіхи, фрукти і овочі. Багато хто вважає, що необхідно повністю виключити жири. Це в корені невірно, і може нашкодити організму, тому головне правило: їжте тільки корисні жири - авокадо, червону рибу, насіння і горішки.

Забудьте про "обов'язкові" прийоми їжі - приступайте до трапези тільки тоді, коли дійсно голодні. 

Якщо вранці організм не "просить" сніданок, не перевантажуйте його, випийте води з скибочкою лимона, і займайтеся звичними справами. Обмежте вживання пакетованих соків і кави, кращий напій для схуднення - чиста вода без газу. Пам'ятайте, що овочі та фрукти повинні займати більший обсяг в харчуванні, ніж м'ясо і риба.

Звичайно, без легких фізичних навантажень не обійтися. Протягом 5 хвилин виконуйте наступні вправи: легкий біг, стрибки зі скакалкою, або просто швидку ходьбу. Потім без перепочинку повторюйте (протягом наступних 5 хвилин):

  • 1 хвилина - присідання;
  • 2 хвилина - віджимання від підлоги;
  • 3 хвилина - випади вперед, чергуючи ноги;
  • 4 хвилина - нахили корпусу вперед;
  • 5 хвилина - будь-яка вправа на прес.

Повторіть такий 10-хвилинний коло вправ ще раз, без відпочинку. Саме таке інтенсивне тренування буде найефективнішим. Досить трьох подібних тренувань в тиждень вранці замість зарядки (до сніданку), в інші дні гуляйте на свіжому повітрі, катайтеся на велосипеді, ходіть на танці - ведіть активний спосіб життя, і зайві кілограми дуже швидко підуть.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!