Підготовка до відпустки: пакуємо валізу раціонально

Підготовка до відпустки: пакуємо валізу раціонально

Відома приказка говорить: "Готуй сани влітку, а воза взимку", і в нашому випадку вона підійде як можна до речі, адже сьогодні ми поговоримо про те, як правильно збирати валізу, вирушаючи на відпочинок. Наполегливо рекомендуємо Вам замислюватися про це заздалегідь, щоб потім в поспіху не бігати по магазинах, скуповуючи відсутні предмети гардероба і косметичні засоби, які в наслідок виявитися й зовсім зайвими. Тому, насамперед, при плануванні відпочинку складіть повний список речей, які можуть Вам знадобитися. Візьміть з собою той необхідний мінімум, яким Ви обходитесь в повсякденному житті - гора непотрібних парадно вихідних суконь і черевик навряд чи стануть в нагоді Вам на відпочинку, а ось додаткові незручності під час поїздки принесуть так вже точно.

Далі, при укладанні речей в похідну сумку або валізу врахуйте головне правило - якщо складати їх пошарово, вони займуть набагато більше місця, ніж якщо кожну річ акуратно крутити в тугий "рулет". Таким чином, Ви заощадите місце, а Ваші речі не будуть сильно м'ятися. Рекомендуємо також взяти з собою додатково невелику пляжну сумку, рюкзак або сумочку з довгим ременем через плече - вони стануть в нагоді Вам для походів на пляж, по магазинам і під час відвідування місцевих визначних пам'яток, оскільки зможуть вмістити лише найнеобхідніші предмети: гаманець, телефон, документи та ін.

Якщо Ви чутливі до різних шумів під час сну, і погано спите в незнайомій обстановці, подбайте про це заздалегідь - покупка берушей і маски для сну стане справжнім порятунком під час відпустки. Візьміть з собою кілька дрібниць: нитку з голкою, антисептик, пластир, засоби від розладу і алергії, додаткову зарядку для телефону, копії документів. Ці дрібниці можна купити і в місцевих магазинах, але як правило, вони бувають необхідні в найнесподіваніший момент. Для косметичних засобів і інших пляшечок з рідким вмісті придбайте окрему невелику пластикову косметичку, яка вбереже решту багажу від можливих протікань.

Про те, як вибрати відповідну валізу для подорожі, читайте в цій нашій статті: "Який вибрати валізу для подорожей?".

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!