Як зберегти цінні речі на пляжі

Як зберегти цінні речі на пляжі

Залишивши будь-яку цінну річ без нагляду де-небудь, ризикуєте назавжди залишитися без неї. Це стосується і відпочиваючих, які приїжджають купатися в Чорному морі. Добре, коли Ви їдете з родиною або компанією - тоді хтось може залишитися, щоб доглянути за всіма речами. Але що ж робити, якщо Ви відпочиваєте одні?

Одна із порад - скласти всі цінні речі (ключі, фотоапарат, гроші, документи) в пакет і присипати його піском біля Вашої підстилки. Також можна покласти все речі в сумку, пристебнувши її до парасолі, яка захищає Вас від сонця. Якщо Ви хочете бути впевнені в тому, що все буде на місці, можете скористатися камерою зберігання на березі Залізного Порту, але ця послуга платна.

Наука також не стоїть на місці і пропонує свої варіанти для вирішення цієї проблеми. Так був створений контейнер із пластику, який за формою нагадує циліндр. Завдяки такій формі, контейнер легко входить в пісок. Ви можете насолоджуватися морським бризом і хвилями, не переживаючи за цілісність своїх речей - контейнер ніхто не побачить. У той же самий час британські вчені розробили сумку, з якою можна плавати, занурюючись на глибину до 2х метрів! Матеріал виробу сприяє швидкому висиханню, а внутрішня місткість дозволяє скласти всі необхідні речі аж до планшетів і мобільних телефонів.

Так як наш готель розташований на першій береговій лінії, ми радимо цінні речі залишати в номері або здати в осередок сейфа готелю. А коли збираєтеся скупатися в морі в Залізному порту, залишайте ключик на ресепшені і спокійно насолоджуйтеся своїм довгоочікуваним відпочинком!

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!