Як привчити дитину до морській воді?

Як привчити дитину до морській воді?

Часто ми стаємо свідками того, що радісні і захоплені батьки заходять в воду, а їх налякані діти починають плакати, повертаючись на берег. Звичайно, малюки бояться води, не розуміючи, наприклад, чому стає глибше. Ми ж хочемо поділитися кількома порадами, які допоможуть привчити Вашу дитину до морській воді, і зроблять Ваш відпочинок в Залізному Порту незабутнім.
Маленьким дітям простіше звикнути до змін середовища, якщо батько буде заходити в море, тримаючи дитину на руках і поринаючи разом з ним.

Сядьте на березі, розповідайте казки, кидайте у воду камінці, спілкуйтеся або грайте в будь-які словесні ігри, але при цьому тримайте дитину, щоб сила хвиль не качала і не носила його.

Запропонуйте дитині відерце, яким можна набирати воду з моря. Так Ви займетеся веселим і корисним заняттям, спрямованим на те, щоб малюк якомога швидше позбувся страху води.

Відпочиваючи на морі, Ви напевно не раз бачили, як батьки встановлюють маленькі надувні басейни, в яких з радістю хлюпочуться немовлята. Солона морська вода буде позитивно впливати на стан здоров'я, і ​​в той же самий час дитина буде звикати до такого середовища, яка не несе ніякої небезпеки.

Про всяк випадок візьміть легкі тапочки, які не шкода буде намочити. Якщо Ваша дитина буде відмовлятися заходити в море через мушлі, що лежать на дні, у Вас в запасі буде альтернативний варіант. Обуйте дитину, щоб ніякі другорядні чинники не затьмарювали перше знайомство з Чорним морем.

На території нашого пансіонату встановлений безпечний тінистий басейн, який так люблять найменші туристи (фото Ви знайдете тут). Діти вважають за краще басейн, тому що там немає хвиль, рівна підлога і прийнятна глибина. Ви також можете розподілити час, і водити дитину вранці на море, а вечорами - в басейн.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!