Відпочинок на морі: 6 розваг для всієї родини

Відпочинок на морі: 6 розваг для всієї родини

Приїжджаючи на море в Залізний Порт, і батьки, і діти хочуть відпочити, тільки ось уявлення про відпочинок у всіх різні. І якщо дорослі мріють позасмагати і полежати на пляжі, то їх дітки постійно потребують уваги та хочуть грати. Це особливо актуально, якщо Вашим дітям менше 5 років, адже вони потребують компанії батьків. Ми пропонуємо найкращі варіанти для веселого проведення часу в колі сім'ї. 

  • Пісочні фігури. Навіть таке просте і, здавалося б, монотонне заняття, можна перетворити в цікаву гру. Мокрий пісок - відмінний матеріал для створення фігур, прикрасьте творіння водоростями, черепашками або камінням. Обов'язково прислухайтеся до побажань і ідеям Вашої дитини, будуйте будиночки, «готуйте» їжу або запропонуйте побудувати пісочний лабіринт.
  • Малюнки. Дуже хороший спосіб провести час - помалювати на пляжі. Загородіть невелику територію, полийте її водою, вирівняйте, озбройтеся паличками і малюйте! Картину також можна прикрасити муляшлями або іншими матеріалами. Якщо Ваша дитина встигла завести нових друзів, не забудьте запросити їх в свою компанію.
  • Малюнки на тілі. Візьміть натуральні безпечні фарби, щоб зменшити шанси виникнення алергії. Придумуйте нові теми, малюйте, купайтеся в морі і знову створюйте нові картинки. Цей спосіб допоможе і зайняти дитину, і дозволить дорослим відволіктися від проблем, знову відчувши себе дітьми.
  • Малюнки на камені. Попросіть дитину зібрати кілька камінців різних розмірів, візьміть фломастери і починайте втілювати свої творчі ідеї. Можна також по черзі давати завдання, наприклад, попросити, щоб камінь був схожий на тварину або будь-який інший предмет.
  • Плавання. Робіть паперові кораблики, створюйте маленькі басейни і весело проводьте час всією сім'єю. Якщо у Вас є дитячий надувний басейн, наберіть туди води і запустіть кораблики.
  • Влуч у мішень. Ця гра також захопить всіх членів сім'ї. В якості мішені використовуйте відерце або форму для пасок, яка буде плавати у воді. Завдання гравця - потрапити в неї мушлею або камінчиком. Будьте впевнені, що така гра неодмінно сподобається і дорослим.

Пляж - ідеальний варіант для веселого відпочинку. Ви можете запропонувати ці ігри дитині, і тільки час від часу доглядати за ним, загоряючи на сонечку. Ми ж радимо провести час активно і цікаво, повернутися в дитинство і повеселитися разом зі своєю родиною!

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!