Відпочинок на морі: як адаптуватися до нової обстановки

Відпочинок на морі: як адаптуватися до нової обстановки

Ось настало літо, і Ви збираєтеся у відпустку, щоб відпочити на морському березі. Проте, різка зміна обстановки може негативно позначитися на стані здоров'я, тому ми хочемо поділитися порадами, які допоможуть адаптуватися до цих змін.

В першу чергу, потрібно пити більше води. Перебуваючи в дорозі, Ваш організм буде поступово зневоднюєтися, так як сухе повітря в транспорті і спекотна погода будуть цьому всіляко сприяти. Надмірна сухість призводить до поширення вірусів і бактерій, які також можуть впливати на імунну систему, яка ослаблена в зв'язку з акліматизацією. Будучи в дорозі, краще пити тільки воду, а від чаю, кави або слабоалкогольних напоїв варто відмовитися.

Також слід пам'ятати про відновлення водно-сольового балансу. Якщо Ви вибрали наш пансіонат в Залізному Порту, то напевно знаєте, що селище розташоване на сонячній і жаркій південній частині Херсонської області. Через високу температуру організм починає працювати на охолодження, тіло сильно потіє, через що втрачається багато солі і вологи. Щоб відновити баланс, потрібно пити мінеральну воду, збагачену спеціальними елементами (магнієм, натрієм). Їх брак в організмі може викликати судоми або м'язову слабкість.

У перші дні відпустки бажано обмежити фізичні навантаження. По можливості не ходить багато пішки, і відмовтеся від екскурсій з тривалою програмою. Краще більше відпочивайте, спіть і не виходьте на відкрите сонце. Ваш організм ще не звик до такої температури, тому перегрівання може викликати нудоту.

Пам'ятайте про правильне харчування. Включайте в раціон фрукти, овочі, крупи, рибу, морепродукти і сир. Відмовтеся від жирної, копченої та смаженої їжі. Особливо корисними будуть ківі і цитрусові.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!