Ліжаки і шезлонги.

Ліжаки і шезлонги.

Пляжне, так зване «рухоме» майно - ліжаки, шезлонги, пластикові столики і зручні стільці. Кам'яні пляжі не підходять для того, щоб постелити рушник і засмагати на сонці, адже замість гарної засмаги можна обзавестися безліччю синців. Хорошим і зручним виходом з цього становища будуть лежаки, на яких можна розташуватися і відчувати себе абсолютно комфортно. Спинка відхиляється і встановлюється під необхідним Вам кутом, що створить максимально комфортні умови для гарної засмаги.

Набагато зручніше, звичайно ж, лежати на піщаних пляжах. Пісок приймає форму тіла і сприяє гарному відпочинку і проведення часу на пляжі. Але і тут є свій недолік. Достатньо невеликого подиху вітру, щоб пісок потрапив в Ваші очі, засипав підстилку, їжу, особисті речі і дорогу техніку. Тоді в цьому випадку також варто скористатися лежаком, щоб уникнути подібних наслідків.

Навпроти багатьох готелів пляжі також обладнані шезлонгами, але орендарі берега, як правило, беруть гроші за цю послугу. Звичайно, якщо Ви проживаєте в нашому готелі, то біля басейну лежаки безкоштовні. Подивитися фото нашого готелю і його території Ви можете тут. Комфортного прийняття "сонячних ванн"!

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!