Безпечний відпочинок на пляжі

Безпечний відпочинок на пляжі

Літня відпустка - це пора поїздок на море, і зовсім неважливо, куди Ви поїдете - в екзотичні країни, або просто на найближче узбережже, важливо, щоб відпочинок приніс Вам тільки приємні емоції і відчуття. Для цього необхідно пам'ятати про декілька важливих чинників, які можуть зіпсувати будь-яку відпустку:

  • комарі та інші комахи. Будь-яка екосистема може похвалитися наявністю різних видів настирливих комах, які можуть зіпсувати настрій і подарувати "незабутні" відчуття свербіння в місцях укусів. Щоб уникнути укусів, необхідно користуватися спеціальними засобами, що мають в складі діетілтолуамід.
  • харчові отруєння. Як би не хотілося прихопити з собою на пляж повний набір обідніх страв, пам'ятайте про те, що в теплому середовищі хвороботворні бактерії розмножуються дуже активно, і існує величезний ризик, що їжа зіпсується, а Ви обзаведетеся розладом травного тракту, здуттям та іншими неприємними наслідками. З тих же міркувань, ретельно мийте руки після пляжу, адже в піску також міститься величезна кількість різних бактерій і грибків.
  • остерігайтеся медуз. На щастя, біля берегів Чорного моря ці стародавні істоти представлені не небезпечними для людини видами, проте "вжалити" все ж можуть, і уражене місце потім ще деякий час буде доставляти неприємні відчуття. Якщо ж таке сталося, очистіть шкіру від залишків отрути, і опустіть ненадовго в теплу воду.
  • і, звичайно ж, дотримуйтеся безпечний режим засмаги, щоб уникнути сонячних опіків і теплового удару.

Дотримуючись цих нехитрих правил, Ви зможете забезпечити собі чудовий відпочинок на морському узбережжі, про комфорт Вашого проживання та інших побутових дрібницях подбає наш пансіонат в Залізному порту.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!