Дельфіни Чорного моря

Дельфіни Чорного моря

Дельфіни - чудові ссавці, які водяться в не менше прекрасному Чорному морі. Їх же вважають найбільшими і розумними тваринами цього теплого моря. Вони не є рибами, адже вигодовують малюків молоком, і дихають легенями, а не зябрами. Періодично їм потрібно підніматися на поверхню води, щоб вдихнути, і саме в ці рідкісні моменти ми можемо милуватися їх гладкими, блискучими спинами, які плавно перекочуються по хвилях.

Дельфіни - істоти стайні, тому вони відрізняються дуже високим рівнем взаємодопомоги і підтримки. Ці ссавці завжди відгукуються на поклик знесиленого родича, і допомагають йому втриматися на поверхні води. Крім того, існує безліч свідчень про те, як дельфіни припливали на допомогу потопаючим людям. Між собою зграя дельфінів спілкується за допомогою особливих звуків - свисту, клацання і ще десятка різних сигналів. Ці звуки поширюються на величезну відстань по морській глибині, так як солона вода чудовий провідник звукових хвиль.

Чорноморських дельфінів запросто можна побачити і під час екскурсій і відпочинку на прогулянкових теплоходах, катамаранах і навіть сидячи на теплому піщаному березі, адже вони вкрай цікаві. Дельфіни, що населяють Чорне море, дуже люблять грати, що говорить про їх високоорганізовану нервову систему і складну поведінку: за допомогою таких ігор дельфіни навчаються основним прийомам і способам полювання, переймають загальні правила поведінки в житті зграї і пізнають мову спілкування зі своїми родичами. А ми отримуємо рідкісну, але таку прекрасну можливість поспостерігати за цим процесом і зарядитися позитивом, коли цей морський мешканець стрімко вистрибує з води.

Найближче до берегів наших піщаних пляжів наближаються афаліни, рідше надається можливість побачити дельфіна-белобочку. Найчастіше вони наближаються до берега рано вранці з першими променями або в післяобідній час. Тому якщо ви їдете на відпочинок в Залізний Порт і вирішите зустріти світанок або захід на нашому узбережжі, то можливо і вам пощастить побачити цих незрівнянних істот.

Фото відпочинку в нашому пансіонаті Ви можете подивитися тут

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!