Корисні властивості морської води

 Корисні властивості морської води

Кожен з нас під час свого літньої відпустки намагається виділити хоча б кілька днів, щоб з'їздити відпочити на морі, оскільки саме морське повітря і морська, а не річкова, вода вважаються дуже корисними для нашого огранізму. Ще стародавні греки і єгиптяни використовували цілющі властивості солоної морської води для лікування різних проблем шкіри, а морське повітря - для лікування захворювань дихальних шляхів. У 18 столітті німецьким лікарем Фрідріхом Вільгельмом фон Халемом навіть був придумав спеціальний термін, що позначає лікування морем - талассотерпія.

Так що ж такого особливого містить в собі морська вода? По-перше, це величезна кількість різних мінералів і солей, які активно сприяють загоєнню ран і пошкоджень шкіри. По-друге, йод, благотворно впливає на роботу мозку і щитовидної залози, а також надає цілющий вплив під час простудних захворювань. Також, полоскання ротової порожнини морською водою надають набагато більш корисний вплив, ніж зубна паста або порошок. Крім того, високий рівень вмісту різних корисних елементів допоможе Вашому організму швидко вивести всі токсини і шкідливі речовини, і спалити зайві жирові відкладення.

Цілющі властивості відпочинку на морському березі незаперечні, і прекрасне самопочуття, яким ми володіємо після поїздки на море - зайвий тому доказ. Тому не відкладайте відпустку в довгий ящик - літо, море і сонце чекають Вас!

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!