Залізний порт - найбільший і найпопулярніший курорт Херсонській області

Залізний порт - найбільший і найпопулярніший курорт Херсонській області

На сьогоднішній день Залізний порт можна сміливо назвати найбільшим і найпопулярнішим курортом Херсонської області. Він розташований на відстані 96 км від м.Херсон, і характеризується чистими пляжами із золотим піском, теплим морем і відмінним кліматом. Крім того, тут Вам готові запропонувати найвищий рівень сервісу в численних готелях і пансіонатах.

На пляжі пропонується великий вибір різноманітних водних розваг - прогулянки на катерах, катання на "плюшках" і "бананах", різноманітні надувні гірки, можливість сфотографуватися з екзотичними тваринами і багато іншого. У безпосередній близькості від Залізного порту (20 км) розташовуються термальні джерела і лікувальний гейзер, де за невелику плату можна викупатися в цілющих водах і обмазатися корисними грязями, які допомагають позбутися від безлічі захворювань. У сел. Червоне, яке знаходиться неподалік, знаходяться поклади унікальної за своїми властивостями блакитної глини, яка користується широкою популярністю серед представниць прекрасної статі, оскільки має омолоджуючий ефект.

Крім того, на захід від Залізного порту розташовується велика природоохоронна зона - Чорноморський біосферний заповідник, відвідавши який, Ви зможете побачити безліч рідкісних видів степової флори і фауни. Також, заповідною зоною є і досить популярний серед відпочиваючих острів Джарилгач, відомий рідкісними червонокнижними птахами і тваринами.

У самому Залізному порту чудово розвинена інфраструктура денних і нічних розваг, завдяки чому відпочинок тут не буде нудним ні для дорослих, ні для дітей.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!