Що чекає вас на відпочинку в Залізному порту?

Що чекає вас на відпочинку в Залізному порту?

Залізний порт можна сміливо назвати екологічно чистим курортним селищем, яке до того ж знаходиться в безпосередній близькості від Чорноморського біосферного заповідника. Завдяки такому сусідству, повітря тут чисте, свіже, наповнене ароматами степового різнотрав'я і моря, і є надзвичайно корисним для нашого організму. Залізний порт славиться своїми пологими пляжами, з чистим і білим піском - уздовж берегової лінії немає заток і лиманів. Саме море на території курорту має достатнью глибину для того, щоб плавати в своє задоволення, в літні місяці має комфортну температуру, чистоту і прозорість. У глибину море йде дуже м'яко і плавно, завдяки чому тут із задоволенням можуть купатися і дорослі, і діти.

Під час літнього сезону погода в Залізному порту сонячна, похмурі і дощові дні трапляються дуже рідко. Свого максимуму температура моря досягає в серпні, однак зануритися в приємні прохолодні води можна вже в червні - вже на початку літа вода нагрівається до цілком сприятливоъ для цього температури. Пляжі Залізного порту обладнані безліччю шезлонгів, навісів, "грибків", дерев'яних доріжок та іншого, що дозволяє проводити час на березі моря з максимальним комфортом. Якщо Ви любите самоту, варто лише трохи віддалитися від центральної частини пляжу, і Ви зможете насолодитися спокоєм і тишею - у віддалених частинах піщаного берега, як правило, відпочиваючих набагато менше.

Крім того, тут дуже розвинена розважальна інфраструктура - Ви зможете насолодитися подорожжю на величезний надувний острів у відкритому морі, покататися на катамарані, відчути незабутні емоції під час поїздки на "банані", "плюшці", катері і інших видах водного транспорту. Любителі пасивного відпочинку зможуть розважитися в кафе, барах, клубах і ресторанах, в яких чимало на набережній курорту.

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!