Чому відпочинок на морі такий популярний?

Чому відпочинок на морі такий популярний?

З наближенням літнього сезону більшість майбутніх відпускників задаються одним головним питанням - куди відправитися відпочивати в цьому році? Якщо слідувати статистикою, майже 90% вибирають відпочинок на морському узбережжі. З чим пов'язана така висока популярність цього виду відпочинку? Зрозуміло, основною причиною є величезна користь морської води для людського організму, та й саме морське повітря здатне позбавити від великої кількості різних захворювань. За даними досліджень склад морської води дуже схожий зі складом людської крові, завдяки чому вона благотворно впливає на всі системи нашого організму. Хочете заспокоїти нервову систему, налагодити обмін речовин або тиск? Сміливо вирушайте на морське узбережжя! Наявність в морській воді величезної кількості мікроелементів допомагає позбавитися від зайвої ваги і целюліту, поліпшити стан шкірних покривів, зміцнити кістки і багато іншого.

Крім того, якщо говорити про те, чому всім нам так подобається відпочивати на морському березі, слід згадати, що шум прибою (точніше, його ритмічність) нагадуємо биття серця розслабленої людини, завдяки чому ми відчуваємо умиротворення і спокій. Плавання в морських водах за своїм ефектом схоже з лікувальним масажем, а хто з нас не любить зануритися в прохолодну воду в розпал спекотного літнього дня?

Що може бути краще, ніж розслабитися під променями ласкавого сонця, лежачи на м'якому білому піску? Сонячні ванни допомагають заспокоїти нервову систему і запускають в організмі вироблення вітаміну D - а значить, це не тільки приємно, але і корисно. Також, від'їзд на морське узбережжя дозволяє відволіктися від повсякденної рутини, змінити обстановку, забути про роботу і інші важливі щоденні справи. Недарма з відпустки на морському березі ми повертаємося відпочилими, засмаглими і щасливими!

<< попередня новина | наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!