МИ ЗРОБИЛИ НАШ САЙТ ЩЕ КРАЩЕ!

 МИ ЗРОБИЛИ НАШ САЙТ ЩЕ КРАЩЕ!

Напередодні літнього сезону 2013р. ми подбали про тих туристах, які активно ведуть пошуки місця проведення літньої відпустки на Чорному морі в цьому році, а також про наших постояльців - ми зробили наш сайт ще більш інформативним, цікавим і корисним для Вас!  "І чим же сайт Вашого готелю в Залізному Порту став краще?", - запитаєте Ви. Із задоволенням відповідаємо на Ваше питання.

 

По-перше, ми додали на наш сайт стрічку новин, яку Ви в даний момент і читаєте. Тепер всю найактуальнішу інформацію про роботу нашого готелю, про наші акції та знижки Ви зможете знайти тут. Бути повністю в курсі всіх наших подій тепер дуже просто.

По-друге, тепер ви можете з легкістю забронювати номер на нашому сайті, скориставшись формою он-лайн бронювання та заповнивши в ній всі необхідні дані. Кнопку бронювання Ви завжди знайдете в шапці сайту на кожній його сторінці. Це нове зручність призначене для полегшення процедури попереднього замовлення номера, якщо Ви вибрали наш пансіонат в Залізному порту в якості місця проведення своєї відпустки.

 

 

По-третє, якщо у Вас виникли пропозиції, побажання, ідеї щодо поліпшення якості нашої роботи, наших послуг і сервісу, то з цього дня Ви можете скористатися формою "Написати керівництву" і бути впевненими, що Ваш коментар прийде безпосередньо на пошту директора нашого готелю і обов'язково буде прочитаний, а побажання - прийняті до уваги! Кнопку "Написати керівництву" Ви знайдете внизу кожної сторінки. Пишіть - нам дійсно дуже важлива Ваша думка!

 

 

Ще на головній сторінці нашого сайту з'явився блок "Опитування". Тепер ми будемо регулярно проводити різні голосування, головною метою яких буде - "почути думку" наших постояльців, клієнтів і просто відвідувачів нашого сайту в самих різних аспектах напрямки "відпочинок в Залізному порту". Ми стали ще ближче до Вас!

 

 

Завжди раді бачити Вас на нашому сайті і бажаємо Вам приємного відпочинку влітку 2013 року!

 

З повагою, адміністрація "Дольче Віта".

наступна новина >>
Забронювати номер

Для перегляду сайту, оновіть версію вашого браузера!